Четверо українських плавців вибороли нагороди в стартовий день Паралімпійських ігор.

Українські атлети здобули чотири медалі у перший день Паралімпіади-2024, що проходить у Парижі. Всі відзнаки виграли плавці.

Антон Коль виборов "срібло" на дистанції 100 метрів на спині в категорії S1. Ірина Пойда завоювала срібну медаль на 200-метровій дистанції вільним стилем у класі S5. Анна Гонтар стала бронзовою призеркою на 50-метрівці вільним стилем у категорії S6. Олександр Комаров здобув бронзу на дистанції 200 метрів вільним стилем у класі S5.

XVII літні Паралімпійські ігри стали восьмими літніми змаганнями, в яких брали участь українські паралімпійці. З моменту здобуття незалежності українські спортсмени виступили на семи літніх і семи зимових Паралімпійських іграх, завоювавши загалом 613 медалей.