"Пробій здолав Куликів, а Олександрія-2, граючи у більшості, не змогла взяти гору над Тростянцем у матчі 4-го туру Другої ліги."

Сьогодні, 1 вересня, пройшли чотири матчі четвертого туру Другої ліги України сезону 2024/25.

Зокрема, Пробій Городенка впевнено здолав Куликів, а друга команда Олександрії не змогла перемогти Тростянець, попри те, що з 40-ї хвилини грала у більшості.

Реал Фарма -- Нива Тернопіль-2 2:1 (1:1)

М'ячі забили: 1:0 - Лиховидов (10-та хвилина), 1:1 - Напуда (20-та хвилина), 2:1 - Ладика (89-та хвилина).

Олександрія-2 і Тростянець завершили матч внічию 2:2 (перший тайм закінчився з рахунком 2:1).

Забиті м'ячі: 0:1 - на 31-й хвилині Коваленко, 1:1 - на 41-й хвилині Базаєв (з пенальті), 2:1 - на 45+1-й хвилині Погорілий, 2:2 - на 90+1-й хвилині Клюс (з пенальті).

Результат матчу: 1:0 - Угринюк (17 хвилина), 1:1 - Ільчук (21 хвилина), 1:2 - Волошин (46 хвилина), 1:3 - Коваленко (50 хвилина), 1:4 - Ільчук (70 хвилина), 1:5 - Коваленко (86 хвилина).

"Пробій Городенка здобула перемогу над Куликовом з рахунком 2:0 (перший тайм завершився 0:0)."

Автори голів: 1:0 - Білий (75 хвилина), 2:0 - Орінчак (85 хвилина).

Варто відзначити, що Пробій займає лідируючу позицію в групі A і є єдиною командою Другої ліги, яка досі не втратила жодного очка. У групі Б на першому місці знаходиться дублюючий склад Колоса.