Португалія зустрілася з Шотландією в матчі Ліги націй УЄФА. Результат гри - 2:1 на користь португальців. Огляд та відео моментів доступні на СПОРТ.UA. Дата матчу: 08 вересня 2024 року.

Ввечері 8 вересня пройшли зустрічі другого туру Ліги націй.

Всі найяскравіші моменти ігор можна переглянути в режимі LIVE на Telegram-каналі Sport.ua.

Відомий нападник Кріштіану Роналду відзначився голом на 88-й хвилині, забезпечивши перемогу Португалії в матчі проти Шотландії з рахунком 2:1.

Португалія займає перше місце в групі A1, здобувши максимальні 6 очок з 6 можливих. На другій позиції знаходяться Хорватія та Польща з 3 очками, тоді як Шотландія поки що не має жодного залікового балу.

Ліга націй 2024/2025 року

Ліга A. Група 1. Другий матч, 8 вересня.

21:45. Португалія зустрілася зі Шотландією - 2:1.

Голи: Бруно Фернандеш на 54-й хвилині, Кріштіану Роналду на 88-й, а також Скотт Мактоміней на 7-й.